Austria, fenig jednostronny, od 1388
Zakończenie: 04-03-2021 20:45:40
318761
Opis: | Austria - Albrecht III (1365–1395), fenig jednostronny, od 1388, Wiedeń, Trójliść w którym tarcza, wokół tarczy AL - B - T, w zewnętrznych kątach gwiazdy |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 14.6 mm, 0.49 g, patyna |
Literatura: | CNA I Fa2 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 113