Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 383-388
Zakończenie: 04-03-2021 20:45:00
318877
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Magnus Maximus (383–388), siliqua, 383-388, Trier, Aw: Głowa w prawo i napis D N MAG MAXIMVS P F AVG, Rw: Siedząca na tronie Roma, z globem i włócznią, wokoło VIRTVS ROMANORVM, w odcinku u dołu TRPS |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.13 g, patyna, |
Literatura: | RIC 84b |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 210