Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 20:41:00
317606
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 22.5 x 8.6 mm, 1.24 g

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 246

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  34 zł
7)  30 zł
8)  28 zł
9)  26 zł