Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793
Zakończenie: 04-03-2021 20:24:40
316946
Opis: | Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793, seria 2832, numeracja 940, sucha pieczęć na stronie głównej |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | złamania w pionie, ubytki lewego marginesu, prześwit papieru w centralnej części |
Literatura: | Pick A74 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167