Polska, 100 złotych, 1979

Polska, 100 złotych, 1979

Polska, 100 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 22:00:00
316009
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1979, Warszawa, Ochrona środowiska /Ryś/
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 20.000 sztuk, mikroryski na rewersie, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 286

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 104

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  48 zł