Polska, Insurekcja Kościuszkowska, 1982

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:20:00
316458
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Insurekcja Kościuszkowska, 1982, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, przed nim szturmujący kawalerzysta i kosynierzy, z lewej sygnatura J. markiewicz-n., u góry INSUREKCJA / KOŚCIUSZKOWSKA / 1794; Rw: Kosy, na których biało-czerwony proporzec z Orłem i na pisem CAŁOŚĆ / RÓWNOŚĆ / NIEPODLEGŁOŚĆ, na dole PTAiN•WARSZAWA•1982, medal projektu J. Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.7 mm, 130.70 g, wada na rewersie
Literatura: MMP 82/547, Paszkowycz 37/82

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 210

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  32 zł
4)  30 zł