Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Polska, szeląg, 1584

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:45:00
316593
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, szeląg, 1584, Gdańsk
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: wybity uszkodzonym stemplem awersu, ale pięknie zachowany ze złotawą patyną
Literatura: CNG 128.V, Kop. 7431 (R)

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1182

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  640 zł
4)  600 zł
5)  560 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  460 zł
9)  410 zł
10)  380 zł
11)  270 zł
12)  250 zł
13)  240 zł
14)  230 zł
15)  210 zł
16)  200 zł
17)  195 zł
18)  185 zł