Polska, Zlot Gwiaździsty Aeroklubów Ligi Lotniczej, 1950

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:17:40
316452
Opis: Polska - XX w., Zlot Gwiaździsty Aeroklubów Ligi Lotniczej, 1950, Warszawa, LUDOWE LOTNICTWO / W SŁUŻBIE MAS PRACUJĄCYCH / NA STRAŻY POKOJU, niżej sześć samolotów oraz robotnik na tle budynku fabrycznego (?), ZLOT GWIAŹDZISTY / AEROKLUBÓW LIGI LOTNICZEJ / 22•VII•1950 / WARSZAWA, plakieta projektu Stefana Koźbielewskiego
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 52.7 x 73.8 mm, 120.83 g, nakład ok. 20 sztuk, uderzenie przy prawej dolnej krawędzi, miejscowe przetarcia srebrzenia
Literatura: MMP 50/10, Paszkowycz 1/50

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 218

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  165 zł
4)  115 zł