Polska, medal na pamiątkę śmierci Bolesława Prusa, 1912

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:16:40
316450
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę śmierci Bolesława Prusa, 1912, Warszawa, Aw: Popiersie w lewo, BOLESŁAW PRUS - 1847–1912, Rw: Nagi młodzieniec pijacy wodę ze strumienia, na dole z prawej sygnatura C.Makowski, medal wykonany w zakładzie Józefa Chylińskiego w Warszawie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.7 mm, 48.60 g
Literatura: Strzałkowski 236 (RR)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 252

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  520 zł
4)  520 zł
5)  250 zł
6)  180 zł
7)  170 zł