Niemcy, 2 marki, 1939 A

Niemcy, 2 marki, 1939 A

Niemcy, 2 marki, 1939 A

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:13:20
316159
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), 2 marki, 1939 A, Berlin, Paul Von Hindenburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 33, Jaeger 366

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 151

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł
4)  20 zł
5)  18 zł