Niemcy, 5 marek, 1904

Niemcy, 5 marek, 1904

Niemcy, 5 marek, 1904

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:10:40
316438
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ernest Ludwik (1892–1918), 5 marek, 1904, mennica Berlin, wybite na 400. rocznicę urodzin Filipa Wielkodusznego
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, patyna, rzadka moneta, nakład jedynie 700 egzemplarzy
Literatura: AKS 161, Jaeger 75

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 186

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  720 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  560 zł
7)  540 zł