Austria, floren, 1877 A

Austria, floren, 1877 A

Austria, floren, 1877 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 22:00:40
316422
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), floren, 1877 A, Wiedeń
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenia obrzeża, ale bardzo ładny
Literatura: Herinek 577

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł