Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1621

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:56:20
316402
Opis: Pomorze - Biskupstwo kamieńskie - Ulryk (1618–1622), półtorak (Reichsgroschen), 1621, Darłowo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko pęknięty krążek
Literatura: Olding 158, Hildisch 251, Hahn 1257

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 262

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  55 zł