Polska, 20 złotych, 2000

Polska, 20 złotych, 2000

Polska, 20 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:52:40
316377
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2000, Warszawa, Dudek - Upupa epops
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 24.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 821

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 115

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  185 zł
5)  180 zł