Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:41:00
312858
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 87

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  55 zł