Polska, 1.000 złotych, 1985
Zakończenie: 28-01-2021 21:35:00
Polska, 1.000 złotych, 1985
316235
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1985, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Matki Polki, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "750", nakład 2.500 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, mikroryski, patyna, rzadszy rocznik |
Literatura: | Parchimowicz P484a |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 84