Polska, 1.000 złotych, 1984
Zakończenie: 28-01-2021 21:34:20
Polska, 1.000 złotych, 1984
316233
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska /Łabędź/, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "750", nakład 5.700 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna, drobne mikroryski |
Literatura: | Parchimowicz P479a |
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 86