Polska, 1.000 złotych, 1984

Polska, 1.000 złotych, 1984

Polska, 1.000 złotych, 1984

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:34:20
316233
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska /Łabędź/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "750", nakład 5.700 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna, drobne mikroryski
Literatura: Parchimowicz P479a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 77

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  110 zł