Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:34:00
316232
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1982, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie z krzyżem/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "750", nakład 10.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna, przetarte
Literatura: Parchimowicz P477a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł