Polska, 200 złotych, 1987
Zakończenie: 28-01-2021 21:33:00
Polska, 200 złotych, 1987
316229
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1987, Warszawa, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 1988, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, nakład 15.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna |
Literatura: | Parchimowicz P452a |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 81