Polska, 200 złotych, 1982
Zakończenie: 28-01-2021 21:30:00
Polska, 200 złotych, 1982
316220
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 200 złotych, 1982, Warszawa, XII Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej - Hiszpania 1982 /bramkarz w lewo/, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby '750', nakład 6.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, mikroryski, patyna |
Literatura: | Parchimowicz P439a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 86