Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:53:40
316497
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1596, Wilno, u dołu herb Chalecki i lew przebity hakiem (znak Daniela Koste), nominał rozdziela datę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: Iger. V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25 (RR)

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 705

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  580 zł
6)  560 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  520 zł
10)  350 zł
11)  220 zł
12)  200 zł
13)  190 zł
14)  165 zł
15)  155 zł