Polska, trzeciak (ternar), 1619

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:52:00
316495
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzeciak (ternar), 1619, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 585 (R1), Kopicki (ZIIIW) 29 (R1), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 281

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  95 zł