Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:48:20
316476
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M, korona bez rozetek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-171 (R1)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 353

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  270 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  145 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  100 zł
14)  95 zł
15)  90 zł