Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:46:00
316473
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M, korona bez ozdobników w obręczy korony, nad tarczami herbowymi
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nienotowana odmiana z koroną bez ozdobników w obręczy, złotawa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin -

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 1066

1)  1 950 zł
2)  1 950 zł
3)  1 300 zł
4)  1 200 zł
5)  1 000 zł
6)  920 zł
7)  900 zł
8)  880 zł
9)  720 zł
10)  660 zł
11)  640 zł
12)  560 zł
13)  520 zł
14)  420 zł
15)  400 zł
16)  320 zł
17)  300 zł
18)  290 zł
19)  280 zł