Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:32:20
316053
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 0.27 g
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 156

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  115 zł
7)  80 zł
8)  60 zł