Krzyżowcy, denar

Krzyżowcy, denar

Krzyżowcy, denar

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:28:40
316589
Opis: Krzyżowcy - Jerozolima- Królestwo - Baldwin III (1143-1163), denar, Jerozolima, Aw: Krzyż, BALdVINVS REX, Rw: Wieża Dawida, ae IERVSALEM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.0 mm, 0.36 g, patyna
Literatura: CCS 20

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 232

1)  260 zł
2)  250 zł