Rzym prowincjonalny, brąz, 217–218

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:24:00
313658
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Laodicea ad Mare - Makrynus (217–218), brąz, 217–218, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M... MACRINOS AVG, Rw: Wilczyca w prawo, karmiąca Remusa i Romulusa, ROMAE, w odcinku FEL
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 mm, 15.42 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: BMC 98

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 268

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  105 zł
4)  60 zł