Grecja i posthellenistyczne, diobol, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:06:00
316413
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, diobol, VI-V w. pne, Aw: Głowa lwa w lewo, Rw: Ornament w formie czterolistnego kwiatu wewnątrz kwadratu incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.1 mm, 1.14 g
Literatura: SNG Cop. 944-951

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 298

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł