Rosja, odznaka na pamiątkę ukończenia Uniwersytetu Moskiewskiego, 1897
Zakończenie: 28-01-2021 20:03:00
316524
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka na pamiątkę ukończenia Uniwersytetu Moskiewskiego, 1897, Medalion, na którym korona, w medalionie dwugłowy Orzeł, na dole punca złota, na stronie odwrotnej wygrawerowane И.М.У. - Джанибеков, na środku 1897 г, dodatkowo na kółku do zawieszenia nabita punca złota |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto próby '585', 5.58 g, drobne rysy w tle, Orzeł carski umieszczony na medalionie metodą lutowania |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 531