Rosja, odznaka na pamiątkę ukończenia Uniwersytetu Moskiewskiego, 1897

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:03:00
316524
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), odznaka na pamiątkę ukończenia Uniwersytetu Moskiewskiego, 1897, Medalion, na którym korona, w medalionie dwugłowy Orzeł, na dole punca złota, na stronie odwrotnej wygrawerowane И.М.У. - Джанибеков, na środku 1897 г, dodatkowo na kółku do zawieszenia nabita punca złota
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto próby '585', 5.58 g, drobne rysy w tle, Orzeł carski umieszczony na medalionie metodą lutowania

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 518

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 550 zł