wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla S..
Zakończenie: 28-01-2021 20:02:20
92068
Opis: | wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Warszawa 1993, ISBN 8385057161 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 105 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog 123 medali, monet i pieczęci autorstwa Holzaeussera, w większości ilustrowanych, wraz z dokładnymi opisami i literaturą |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 184