wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszaw..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:02:00
92092
Opis: wydawnictwa polskie, Oleński Jan – Ogólnopolskie kartki zaopatrzeniowe z lat 1976-1989, Warszawa 2010, ISBN 9788392333289
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 130 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane pierwsze opracowanie polskich kartek żywnościowych i towarowych z czasów PRL, bardzo ciekawe dla każdego zainteresowanego czasami PRL

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 150

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  24 zł