wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..
Zakończenie: 28-01-2021 20:01:00
92077
Opis: | wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 209