Zakończenie: 28-01-2021 20:00:40
92042
Opis: | literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny 65. aukcji WCN: Witold Garbaczewski – Piękno monety polskiej. Opowieść o władcach, artystach i symbolach, Warszawa 2016, ISBN 9788362939015 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136