Polska, odznaka ORMO

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, odznaka ORMO

Polska, odznaka ORMO

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:21:40
315045
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), odznaka ORMO, Orzeł trzymający w szponach dwa karabiny, niżej panorama fabryki pod którą ORMO, z boków kłosy zboża, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA, dodatkowo legitymacja PZPR wystawiona na nazwisko Mieczysław Łuniewski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, emalia, 42.7 x 55.1 mm, 41.7 mm

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1409

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  18 zł