Polska, 10 groszy, 1831 KG

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 groszy, 1831 KG

Polska, 10 groszy, 1831 KG

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:33:40
315294
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 10 groszy, 1831 KG, Warszawa, łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca jedna jagódka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 6 (R), Kop. 2746 var., Plage 279, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 675

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  145 zł
11)  125 zł
12)  115 zł
13)  105 zł
14)  95 zł