Polska, medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:18:40
208224
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984, Otrębusy, Aw: Młody powstaniec siedzący, wokoło POWSTANIE WARSZAWSKIE / 1 VIII - 2 X 1944, Rw: Obraz Matki Boskiej, patronki Armii Krajowej, przed nią popiersie powstańca, na obrzeżu dwie punce: "MET" oraz ACh" projektu Tadeusza Tchórzewskiego, wyemitowany przez organizację Ars Christiana, wykonany w zakładach produkcyjnych w Otrębusach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 35.3 mm, 16.19 g

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 177

1)  24 zł