Francja, medal wybity z okazji wystawy światowej zorganizowanej w 1855 roku w Paryżu

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:17:20
315248
Opis: Francja - Napoleon III (1852–1870), medal wybity z okazji wystawy światowej zorganizowanej w 1855 roku w Paryżu, sygnowany E A OUDIN na awersie i CAQUÉ F na rewersie, Aw: Głowa Napoleona III w wieńcu w lewo, NAPOLEON III EMPEREUR, Rw: Kobieta (Francja) stojąca na wprost, po jej bokach siedzące alegorie sztuki i przemysłu, EXPOSITION UNIVERSELLE, w odcinku LA FRANCE COURONNE L'ART ET L'INDUSTRIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 37.0 mm, 20.49 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 197

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  32 zł
6)  30 zł