Niemcy, 1/4 talara, 1618

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1/4 talara, 1618

Niemcy, 1/4 talara, 1618

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 22:06:40
315196
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), 1/4 talara, 1618, Drezno, Aw: Półpostać władcy trzymającego miecz oraz hełm, w prawo, IOHAN GEORG D G DVX SAX IVL CLI ET MON, Rw: Ozdobna, wielopolowa tarcza herbowa, SA ROMANI IMP ARCHIM ET ELECT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 7.26 g, lekko czyszczony, patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 192, Mers. 921, Kohl 164

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 293

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  490 zł
6)  460 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł