Niemcy, talar, 1619

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1619

Niemcy, talar, 1619

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:56:00
315198
Opis: Niemcy - Lubeka - miasto, talar, 1619, Aw: Św. Jan z Barankiem Bożym, MONE NOVA LVBECENS, Rw: Ukoronowany, dwugłowy Orzeł, z jabłkiem panowania na piersi, MATHIAS I D G IMP SE AVGVS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.60 g, subtelna patyna
Literatura: Davenport 5447, Behrens 149

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 374

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  940 zł
4)  900 zł
5)  860 zł
6)  840 zł
7)  820 zł
8)  800 zł
9)  620 zł
10)  580 zł
11)  500 zł
12)  490 zł
13)  480 zł