Niemcy, talar (Vereinstaler), 1867

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:53:40
315235
Opis: Niemcy - Bawaria - Ludwik II (1864–1886) - system markowy, talar (Vereinstaler), 1867, Monachium, typ Patrona Bavariae
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: punktowa, ciemna patyna
Literatura: AKS 176, Dav. 611, Thun 105

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 314

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł
12)  115 zł
13)  110 zł
14)  105 zł
15)  95 zł
16)  90 zł