Francja, 1/4 franka, 1838 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, 1/4 franka, 1838 A

Francja, 1/4 franka, 1838 A

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:51:00
315429
Opis: Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), 1/4 franka, 1838 A, Paryż
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', ciemna patyna, lekko przetarty, ale bardzo ładnie zachowane
Literatura: Gadoury 355

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 146

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  18 zł