Polska, 2 złote, 1936

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 złote, 1936

Polska, 2 złote, 1936

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:37:00
314443
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - oficjalne kopie, 2 złote, 1936, Warszawa, oficjalna kopia bardzo rzadkiej monety wykonana w Mennicy Polskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz K1 - 111b (oryginał)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  70 zł
4)  60 zł