Polska, 5 złotych, 1936

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:36:20
315420
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczone
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 285

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  195 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  105 zł
14)  95 zł