Polska, 5 złotych, 1934 S

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1934 S

Polska, 5 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:34:00
315121
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczone
Literatura: Parchimowicz 117

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 204

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł
11)  50 zł