Saksonia, talar, 1763 IFôF

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Saksonia, talar, 1763 IFôF

Saksonia, talar, 1763 IFôF

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:33:00
315350
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763 - królewicz, kandydat do tronu Polski, talar, 1763 IFôF, Lipsk, Aw: Popiersie królewicza w prawo, na ramieniu litera S, D G FRID CHRIST PR R POL & L DUX SAX; Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, poniżej litery IFôF (inicjały Johann Fryderyka o Feral), IUL CL MONT A & W S R I ARCHIM & ELECTOR 1763
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.86 g, patyna
Literatura: Buck 14, Davenport 2677B, Kahnt 1005, Merseburger 1892, Schnee 1052

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 348

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 150 zł
4)  1 100 zł
5)  1 000 zł
6)  1 000 zł
7)  960 zł
8)  920 zł