Polska, ternar (trzeciak), 1625

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:23:20
315244
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Łobżenica, ternar (trzeciak), 1625, Łobżenica, 16Z5 w dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7899 (R3), Kopicki (ZIIIW) 1586

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 180

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  36 zł