Słowianie, denar, X/XI w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Słowianie, denar, X/XI w.

Słowianie, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:10:20
315341
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, denar, X/XI w., Aw: Nieczytelny wizerunek, Rw: Schematyczna kapliczka
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.1 mm, 0.64 g, moneta wybita ta sama parą stempli, co pozycja numer 302317, sprzedawana na naszej aukcji on line w maju

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 299

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  150 zł