Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 236-237

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 21:07:40
313409
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak (235–238), sestercja, 236-237, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, MAXIMINVS PIVS AVG GERM, Rw: Salus siedząca w lewo, karmiąca węża, SALVS AVGVSTI
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.9 mm, 17.53 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 85, C. 92

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  90 zł
4)  50 zł