Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, III–II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:56:00
313727
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, III–II w. pne, Aw: Głowa nimfy w diademie w prawo, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.8 mm, 2.37 g
Literatura: SNG Cop. 517–520

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 355

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  115 zł
8)  100 zł
9)  100 zł
10)  90 zł