Celtowie Wschodni, obol typu Kapostaler, ok. II-I w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2021 20:54:20
315338
Opis: Celtowie Wschodni, obol typu Kapostaler, ok. II-I w. pne, Aw: Głowa w prawo, Rw: Koń w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 10.1 mm, 0.63 g, patyna
Literatura: Slg. Lanz 828-831

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 258

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  90 zł